.

.

New
Фабрички прилагоден качување санта мраз гумени играчки Атрактивни парк вода лебди

Фабрички прилагоден качување санта мраз гумени играчки Атрактивни парк вода лебди

DEN 42408.00
DEN 44640.00

Количина на стоки
Достапно

Почитувани купувачи,
Добредојдовте на нашата продавница,Нашата продавница продава сите кралот на гумени производи : отскокнување замокот,слајд,меур шатор,гумени шатор,фудбалски терен,вода топката ,воздух танц,банана-брод,гумени базен,итн
100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет загарантирана,времето за испорака е 10-20days,многу брза испорака добредојдовте цел,
Pls cantact нас пред ставање на ред,ние треба да се потврди аеродром/искажат/порт и pinal цена на производот,ние wounld ви даде најдобра цена, контактирајте со нас за подобра цена.
Производство : овој објект е надвор од акциите,weneed10-20days на производот,Ние прифаќаме да прилагодите ако имате барање за лого или било детали
ви благодарам ,
Зошто да изберете ни Нашата фабрика, сите производи може да се прилагоди имаме попуст цена имаме квалификуван сертификат имаме добар квалитет и услуга по продажбата Ние имаме силна чај
Бесплатни моќен Компресор со CE/UL сертификатот и една поправка комплет Различни volatage ќе одговараат на вашите употреба во различни земји. 110 V/120 V/220 V/230 V/240 V
50 HZ/60 HZ
Британскиот Plug/ Austrialian Plug/Американски Plug/Соодветен Приклучок за вашата употреба
Нашите производи :
гумени slide
гумени игра
гумени базен
гумени воден парк
гумени шатор
inflatbale пречка
гумени други
1.Ние сме секогаш стремејќи се да им понудиме на нашите клиенти висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа.
2.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и во секое време, ние ќе ви одговори за вас наскоро.
4.Ако имате било каков проблем со нашиот предмет или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Карактеристики на стоката

Тип:
Гумени Постоечкиот Ред
Вода Играчка:
гумени спортови на вода игра
лебдечки сатурн рокер:
гумени сатурн вода играчка
гумени НЛО брод:
НЛО брод
inflatbale качување :
гумени санта мраз
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат