.

.

New
20 Компјутери 7x30mm Четка Акрилик Антички Дизајн Срцето Монистра Шарм За Жените Diy Хривнија Алка Накит Одлуки Додатоци

20 Компјутери 7x30mm Четка Акрилик Антички Дизајн Срцето Монистра Шарм За Жените Diy Хривнија Алка Накит Одлуки

DEN 376.00
DEN 396.00

Количина на стоки
Достапно


Име : Четка Срцето Антички Дизајн Монистра Шарм
Материјал : Акрилик / од Пластика / ABS
Големина : 30x7mm , 1.2 mm Дупка
Тежина : Околу 4.0 г по парче
Пакување : OPP Вреќа
Белешки : Големина, тежина, слика за илустрација цел само .
Боја на различните пакети на производот може да се разликува !

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
1.9g
Објектот Форма:
Срце Облик
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Четка Антички Дизајн Монистра
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Бренд Име:
Melia cueillez votre jeunesse
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.2 mm
Тип:
Акрилна Лента Монистра
Стил:
Античкиот Дизајн Монистра
Надворешниот Големина:
7x30 MM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат