.

.

New
Топла Продажба Посочи Пети Високи Потпетици Жените Чизми Основните Чевли Есен И Зима Повик за Женската Мода Outwear Чевли CH-B0075

Топла Продажба Посочи Пети Високи Потпетици Жените Чизми Основните Чевли Есен И Зима Повик за Женската Мода

DEN 971.00
DEN 1213.92

Количина на стоки
Достапно


НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cm
НИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 = Нога Должина 23.0 cm
НИ 6.5 = ЕВРА 37 = Нога Должина 23.5 cm НИ 7.5 = EUR 38 = Нога Должина 24.0 cm
НИ 8.5 = 39 EUR = Нога Должина 24.5 cm НИ 9 = ЕУР 40 = Нога Должина 25.0 cm
НИ 9.5 = ЕВРА 41 = Нога Должина беа 25,5 cm НИ 10 = ЕВРА 42 = Нога Должина 26.0 cm
НИ 10.5 = ЕВРА 43 = Нога Должина 26.5 cm НАС 12 = ЕВРА 44 = Нога Должина 27.0 cm
Ве Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат. Ако Се Уште Не Се Сигурни Која Големина, Само Да Бидат Слободни Да Контакт.
Топла Продажба Посочи Пети Високи Потпетици Жените Чизми Основните Чевли Есен И Зима Чисто Женски Модни Чевли Outwear
Големина : 34, 35,36,37,38,39,
Материјал : Дете Велур
Пета Висина : 9 СМ
Боја : 1 Стил
Повод : Вокален концерт,Вечер, Забава, Матурска,саем, Коктел, Венчавка,Работа,перформанси

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39
Бренд Име:
RAYNALIYA
Горниот Материјал:
Дете Велур
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
246-25
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
No
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Вратило Материјал:
Дете Велур
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Занитвам
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат