.

.

New
LOPOR Мотоцикл Carburetor Доза Mainfold за Јамаха XV535 1988-2001

LOPOR Мотоцикл Carburetor Доза Mainfold за Јамаха XV535 1988-2001

DEN 618.24

Количина на стоки
Достапно


LOPOR Мотоцикл Carburetor Доза Mainfold за Јамаха XV535 1988-2001
Пакување Листа : 2 x Carburetor Право Доза Mainfold

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
LOPOR
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
се подигне заеднички xv 535 xv-535
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Производителот Дел Број:
2GV-13596-00
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат