.

.

New
ЕТНИЧКИТЕ Boho рачно изработени Шарени Плоштадот Шарм Anklets за Жените Плажа Мода Anklet Злато-боја Beaded Синџир На Нога

ЕТНИЧКИТЕ Boho рачно изработени Шарени Плоштадот Шарм Anklets за Жените Плажа Мода Anklet Злато-боја Beaded

DEN 192.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


2
ЕТНИЧКИТЕ Boho рачно изработени Шарени Плоштадот Шарм Anklets за Жените Плажа Мода Anklet Злато-боја Beaded Синџир На Нога
Стил : Бохемски Накит, Материјал : Смола/Легура Должина : 21.5+2cm Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 anklet, OPP вреќа,Стандарден Пакет Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
21.5-23.5cm
is_customized:
No
Број На Модел На:
HOBOA008
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Бренд Име:
LINDAJOUX
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Геометриски
Пад на превозот:
на располагање
Акции:
многу
надворешен надзор на камерата:
enkelbandje
надворешен надзор на видео камерата:
tornozeleira
wifi камера wifi:
halhal
камерата ip wifi exterieur:
синџир на нога
description5:
anklets за жени
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат