.

.

New
Бесплатни Ној Тренерки За Жените Дуксери Суичери Дами Маскирани Долг Ракав Исечете Комбинација Блуза Pullover Блузи C1935

Бесплатни Ној Тренерки За Жените Дуксери Суичери Дами Маскирани Долг Ракав Исечете Комбинација Блуза Pullover

DEN 476.00
DEN 721.44

Количина на стоки
Достапно


Драг Пријател ,
Ви благодариме за вашата поддршка и сите заедно .Имаме Професионален тим ,и ние ви нудиме најдобра услуга и брзо Логистика .Ние поддршка Dropshipping и трговија на Големо ,ви Благодариме за вашето внимание !
Да ви кажам една Вест , Поради девизниот влијание ,цената на нашите предмети можеби имаат некои малку плови .Но, не грижете се ,Ова е Нормална состојба ,знаете Девизниот курс ќе влијае врз нашиот производ цена . Ви благодариме за вашето разбирање .
На секое прашање ,Pls контактирајте ме ,јас ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро .
Најдобри желби
Пад на Превозот, Можеме да ви понудиме Капка Превозот Услуга , е достапен испраќање на САД, АУ ,CA и велика БРИТАНИЈА со Epacket Поддршка најголемиот дел CSV пад на превозот. Брза испорака во 24-48 Часа. Ние ја пратите пратката без било фактура, приемот или цени
Пријател, ако сакате да се направи трговија на големо или пад на превозот , pls се чувствуваат слободни да ме контактирате со Trade Manager : cn1520811272uwxe
Карактеристики :
1 .Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни доволно за вашата дневна носење
2. Стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна
3. Удобно материјал, погоден за различни прилики.
Информација за производот :
Сезона : Лето, Есен
Пол : Жените
Повод : Случајни, Партија, Плажа
Материјал : Полиестер
Шаблон Тип : Комбинација
Стил : Случајни, Секси
Sleeve должина : Долги Ракави
Јака : Маскирани
Одговара : се Вклопува вистински да го големина
Дебелина : Стандард
Како да се мијат : Рака мие Ладно, Висат или Линија Сува
Она што ќе добиете за : 1*Жените блузи
Големина на Табелата (Единица : cm/инчен) Големина : S Биста : 100 CM/39.4" Ракав : 56cm/22.0" Должина : 47cm/18.5" Големина : M Биста : 106 CM/41.7" Ракав : 57cm/22.4" Должина : 48cm/18.9" Големина : L Биста : 112 CM/44.1" Ракав : 57cm/22.8" Должина : 49cm/19.3" Големина : XL Биста : 118 CM/46.4" Ракав : 58cm/23.2" Должина : 50cm/19.7" answer : ___________________________ Note :
-Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
- Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел. Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.
Сите ставки во продавница поддршка ПАД на ПРЕВОЗОТ. Ако сакате да знаете повеќе детали, pls контактирајте со нас . Тоа е достапен испраќање на САД, АУ ,CA и велика БРИТАНИЈА со Epacket Поддршка најголемиот дел CSV пад на превозот. Брза испорака во 24-48 Часа. Ние ја пратите пратката без било фактура, приемот или цените .
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Во Русија Пријател :
Pls оставите вашето име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава)кога ќе го поставите цел.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
БЕСПЛАТНИ НОЈ
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
жените sweatshirt
Тежина:
210g
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
Type1:
bts
Type2:
Дуксери
type3:
Harajuku
type4:
Kpop
type5:
moletom
type6:
дуксери жени
Type7:
sudadera
Type8:
sudadera mujer
Type9:
BTS KPOP
Type10:
сечење на врвот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат