.

.

New
2 парчиња/пакет Ultralight Карбонски Влакна Пешачење Столбови Расклопна Прилагодливи Пешачење Држи Трска Совршен За Пешачење Одење Backpacking

2 парчиња/пакет Ultralight Карбонски Влакна Пешачење Столбови Расклопна Прилагодливи Пешачење Држи Трска Совршен

DEN 2640.00
DEN 4800.00

Количина на стоки
Достапно

2 парчиња/пакет Ultralight Карбонски Влакна Пешачење Столбови Расклопна Прилагодливи Пешачење Држи Трска Совршен За Пешачење Одење Backpacking Материјал : 100% Јаглерод Влакна Должина : 63.5 см-135cm Тежина : 220g/еез Боја : Црна; Зелена Дијаметар : 16/14/12mm ЕВА пена справи со Механички анти шок систем Пакување листа : 2 Buc Одење Стапчиња Механички Анти-шок систем
Белешки : тежината информации и големина информации на горенаведените производи се мери со рака, не може да биде малку неточност. вашата цел е добредојдена под премисата дека ќе го прифати сето тоа. Ви благодариме!
За Плаќање
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена, инаку, цел, за жал ќе бидат затворени автоматски.
За превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен неколку земји и APO/FPO)
2. Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка. Генерално Следење на информации е на располагање во рамките на 5-10 дена.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Задоволството на клиентите е нашиот постојан извршување на цели!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Тоа обично трае 15-60 денови за испорака, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји
9. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки
10. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. ви благодариме!
Се врати и враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
YanJingShe3
се справи со:
Директно Зафат Се Справи Со
Стап Совет:
Јаглерод Волфрам Челик
Заеднички Број:
3
Вратило Материјал:
Карбонски Влакна
Бренд Име:
Пионер
Рачка Материјал:
ЕВА
Должина (cm):
63.5 см-135cm
Отворено Активност:
Планина-качување
Амортизацијата Систем:
Механички систем
Вратило Материјал:
Карбонски Влакна
Виткање Големина:
62cm
Се Одвиваат Големина:
135CM
Нето тежина:
околу 219g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат