.

.

New
led Бела рачно изработени Памук снег Топката 6cm Батерија Управувана led String Светла Самовила светлата дома, спална соба, свадба,Божиќ оркестарот

led Бела рачно изработени Памук снег Топката 6cm Батерија Управувана led String Светла Самовила светлата дома,

DEN 514.00
DEN 570.72

Количина на стоки
Достапно


LED количина : 10/20leds
Должина : 1.5 М/5 M
Осветлување Боја : Топло бела
памук топка со дијаметар : 6cm
тип на прекинувач : Три видови (На/Трепка/Исклучување)
животниот век : 10000hours
Пакет : хартија кутија
влезен Напон : 3 V/4.5 V (АА батерија) (Батерија не вклучувајќи,бидејќи батеријата е забрането да се брод)

Карактеристики на стоката

Стил:
1.5 М 10LED, 5M 20LED
Бренд Име:
Thingchy
Е Светилки Вклучени:
No
Осветлување Растојание:
1-5m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип На Батерија:
AA
сертификација:
CE
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
12 месеци
Е dimmable:
No
Глава Број:
20-50 глава
Повод:
Градина
Должина:
200cm
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
Топка со Дијаметар од 6cm
боја:
Бела
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
Напон:
4.5V
База Тип:
Никој
боја:
топло бела
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат