.

.

New
45см*45см 2018 Фудбал на Светското Првенство Знаме, Амблем Дизајн Лен Фрли Перница Опфаќа Каучот Перница Дома Де Coussin Перница Опфаќа

45см*45см 2018 Фудбал на Светското Првенство Знаме, Амблем Дизајн Лен Фрли Перница Опфаќа Каучот Перница Дома

DEN 127.00
DEN 207.36

Количина на стоки
Достапно


45см*45см 2018 Фудбал на Светското Првенство Знаме, Амблем Дизајн Лен Фрли Перница Опфаќа Каучот Перница Дома Де Coussin Перница Опфаќа


Карактеристики на стоката

Големина:
450mm*450mm, 550mm*550mm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Број На Модел На:
007
Бренд Име:
wsryxxsc
Техника:
Плетени
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шаблон Тип:
Печати
Шема:
Печатени
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат