.

.

New
Креативна Жена Личност Мода Ѕид Налепници за Жените Дневна Соба и Спалната соба Декоративни Отстранлив Винил Ѕид Налепница Mural

Креативна Жена Личност Мода Ѕид Налепници за Жените Дневна Соба и Спалната соба Декоративни Отстранлив Винил

DEN 67.00
DEN 102.72

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
M 30cm X 24cm, XL 58cm X 46cm, L 43cm X 34cm
Бренд Име:
AiyoAiyo
Стил:
Креативните
Класификација:
За Фрижидер,За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
G18032075
Материјал:
Пластични
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
G180319
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Креативните
Тема:
Знаци
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат