.

.

New
VDO притисок масло сензор конектор за Полнач 14MM 0-10 бар нови и оригинални

VDO притисок масло сензор конектор за Полнач 14MM 0-10 бар нови и оригинални

DEN 17400.00

Количина на стоки
Достапно

VDO притисок масло сензор конектор за Полнач 14 MM 0-10 бар нови и оригинални
CN1002114603 Банкарски Трансфер/Pay Pal/ L/C 1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас) 2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
VDO 14MM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат