.

.

New
2017Women Пролет Мода Американски Удобно Три Квартал Лабава Солидна Средината Долго Т Кошула Женски одбиеме Јака Црна Т Кошула Врвот

2017Women Пролет Мода Американски Удобно Три Квартал Лабава Солидна Средината Долго Т Кошула Женски одбиеме

DEN 1687.00
DEN 1775.52

Количина на стоки
Достапно


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое beofre ти купи!!!
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Акрилик,Памук
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Бренд Име:
XINOBWA
Стил:
Streetwear
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
FA9786
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат