.

.

New
Нови 2 ПАРЧИЊА LE50D8800 V500HJ1-LE1 LED лента V500H1-LS5-TLEM6 TLEM4 TREM6 TREM4 E117098 28 Led диоди 315mm

Нови 2 ПАРЧИЊА LE50D8800 V500HJ1-LE1 LED лента V500H1-LS5-TLEM6 TLEM4 TREM6 TREM4 E117098 28 Led диоди

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно


Новиот дел
2 модел е компатибилен
V500 H1-LS5-TLEM6 TREM6
V500 H1-LS5-TLEM4 TREM4 (испрати пакет е овој модел)
Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред! Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака

Карактеристики на стоката

Со USB:
V500H1 LS5 TLEM6 TREM6
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
is_customized:
V500H1 LS5 TLEM6 TREM6
SONY Модел:
PlayStation Portable
Бренд Име:
beented
Број На Модел На:
V500H1 LS5 TLEM6 TREM6 TREM4 TLEM4
Од Кина во Светот:
5-8 дена испорака
SONY Модел:
PlayStation
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат