.

.

New
Квалитетот Замена Полнење Flex Кабел За Samsung Галакси Забелешка 3 Note3 N900 N9005 Микрофон USB Порт Dock Приклучок Конектор

Квалитетот Замена Полнење Flex Кабел За Samsung Галакси Забелешка 3 Note3 N900 N9005 Микрофон USB Порт Dock

DEN 174.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно


Квалитетот Замена Полнење Flex Кабел За Samsung Галакси Забелешка 3 Note3 N900 N9005 Микрофон USB Порт Dock Приклучок Конектор
Функција :
Компатибилен со : За Samsung Галакси Забелешка 3 Note3 N900 N9005
Пакет се вклучени :
1 x Полнење Flex Кабел (само)

Карактеристики на стоката

Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
Zerosky
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
blb4109wc80320
Компатибилен:
За Samsung Галакси Забелешка 3 Note3 N900 N9005
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат