.

.

New
[BYSIFA] Пинк, Green Свила Шамија Кејп Пролет, Есен Нови Дами Долго Муслимански Шамии на Главата Марами Лето Плажа Shawl Капак-ups-от

[BYSIFA] Пинк, Green Свила Шамија Кејп Пролет, Есен Нови Дами Долго Муслимански Шамии на Главата Марами

DEN 809.00
DEN 2697.12

Количина на стоки
Достапно


1.Материјал : 100% природна свила. 2.Големина : 180*68cm( ±3cm ). 3.Изработка : Печатење.
4.Боја : Црно Злато .
5.Погоден за : жените,девојка. 6.Моделот е 100% свила шамија, тоа е многу свиленкаста, и тоа е добро за кожата. Забелешка : овој модел е 100% свила, ако клиент треба,ние може да се направи тест за клиентот,во исто време,ние, исто така, се надевам дека клиентот ќе може да го пробате ако имате било каков сомнеж . тоа е повеќе од јасно.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Марами
Бренд Име:
BYSIFA
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BSH-NYF-18111
Стил:
Моден
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
100% свила mulberry
Големина:
180*110cm
боја:
зелена розова
Тежина:
60-65g approximately
Ткаенини:
чиста свила
Погоден за:
жените,девојка
Занает:
Дигитално Печатење
Тип:
Шамија,Shawl,Обвива
Шема:
Цвеќиња
Edge:
Деликатна Машина работ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат