.

.

New
Велика БРИТАНИЈА празник девојки лента материјал коса лакови клип во косата секојдневно accesory

Велика БРИТАНИЈА празник девојки лента материјал коса лакови клип во косата секојдневно accesory

DEN 75.00
DEN 107.52

Количина на стоки
Достапно

Велика БРИТАНИЈА празник девојки лента материјал коса лакови клип во косата секојдневно accesory
Големина : 6.5 инчи
Тежина : 11g

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
addilyn
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
mx061
Стил:
Новина
Тип:
Декоративни Цвеќиња &Headwear
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Материјал:
лента&Метален Клип
боја:
како Слика
Употреба:
Костимот Декорација,Косата Додаток
is_customized:
Yes
Вид:
дете bownot
превозот:
слободни
Сезоната:
Сите сезоната
Повод:
свадба/партија/модна ревија/подарок.
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат