.

.

New
10PCS СОП-8 ACPL-227-56BE 3KVRMS 2CH 8SOIC ACPL-227-56 227 ACPL-227 227-56 ACPL227 227-56B бесплатен превозот

10PCS СОП-8 ACPL-227-56BE 3KVRMS 2CH 8SOIC ACPL-227-56 227 ACPL-227 227-56 ACPL227 227-56B бесплатен превозот

DEN 177.00
DEN 199.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Број На Модел На:
ACPL-227
is_customized:
Yes
Теорија:
Стандард
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат