.

.

New
Оригиналниот AVC 2B08038B48U 8038 48V DC 0.58 НА 8cm 4-линија PWM двојна топката вентилаторот за ладење

Оригиналниот AVC 2B08038B48U 8038 48V DC 0.58 НА 8cm 4-линија PWM двојна топката вентилаторот за ладење

DEN 616.00
DEN 684.48

Количина на стоки
Достапно


Бренд : AVC
Големина : 80 X80 X38 MM
Модел : 2 B08038 B48 U
Имајќи : двоен топката имајќи
Напон : 48 V
Актуелни : 0.58 На
Интерфејс : plug 4 P
Поддршка : PWM интелигентна контрола на температурата, брзината на мерење на
Линија должина : 30 CM и 60 CM, има 2 линии долго
Јас

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
AVC
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
2B08038B48U
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Пакет:
Yes
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
80X80X38mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат