.

.

New
31.8 mm Црвено Handlebar Заградата Планината Носителот + Гума Заштита на Случајот +LCD Екран Филм Заштитник за Garmin Edge 510

31.8 mm Црвено Handlebar Заградата Планината Носителот + Гума Заштита на Случајот +LCD Екран Филм Заштитник

DEN 397.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно

GPS е само за демонстрација и НЕ е вклучена за продажба.12 mm (што е еднакво на нормалното печатење на хартија) Size & Одговара : Пре-сече, точно ОПРЕМЕНИ со модел во листата на насловот само.8 mm бар површината.8 mm) , Компатибилен со Garmin 200, 500, 510, 800, 810, 1000.
Повеќето пакети ќе бидат доставени во 2 недели, но тоа може да трае онолку долго колку 6 недели за internatinoal пакети да бидат доставени. Нашите предмети се врши на поедноставен компјутер планината дека е лесно да се инсталира, против,, и, пред сè, вибрации и се лизга-слободни. Работи одлично со твоите Quarq моќ метар! Гума Случај Карактеристики : Случај Фитинг За : Garmin Edge 510 Случај Материјал : Силиконска Гума Случај Funtion : да се Спречи вашата GPS од нечистотија и кал. Екран Заштитник Спецификација : Materiel : Јасно 3-слоеви PET) филм Површина : Мазна, не rubbery се чувствуваат Дебелина : 0.8 mm Планината за Garmin GPS работ 510 1* 3pcs екран заштитник за работ 510 1* Нерѓосувачки гром Torx 1* Шрафцигер БОЈА : Сите слики се направени од страна на професионални фотографи под студио светлина.
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ПОЛИТИКА
Ако сте во потрага за масовно купување,ние може да обезбеди wholesales цена за вас.
Сад пакети ќе биде испорачуван e Packet Прва Класа Пошта, и ќе обезбеди бесплатно и trackable превозот за повеќето од НАС налози, освен некои ниска вредност на објектите. Бојата разликата не е голем квалитет дефект.
Ве молиме погледнете повеќе детали во горниот дел на превозот обвиненија.
Објектот со нашето ЛОГО
ПРЕВОЗОТ
Ние брод во две фирми ден. Тежина : 17g Материјал : Стакло исполнет најлон Предност : На Планината може да се користи со GPS во гумени случај. На Quick View Компјутер Планината, исто така, има еден центар-форумот дизајн, па компјутерот може да се стави директно во предниот дел на стеблото, или флип тоа да го постават компјутерот пред бар за MTB или Cyclo Cross употреба.8 mm бар површината Оптимизиран за MTB но може да се користи со патот велосипеди (31. Ќе се прават сите напори за да се обезбеди 100% satisfiction.8 mm бар површината.
ПОВРАТНИ информации
Ние би можеле да го цениме 5-ѕвезда позитивни повратни информации оценка и ветување иста и во се врати! Треба да се чувствуваат дека вашиот производи не заслужуваат 5 ѕвездички во една или во повеќе категории, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни (1,2 или 3 ѕвезди) повратни информации.Опис : Лесно да се инсталира брзо, едноставно и сигурно на било 31. На само 20 грама, со еден torx T25 болт, флексибилни монтажа тока, и 1/4 пресврт во гората, го инсталира брзо, едноставно и сигурно на било 31. Екран Заштитник Карактеристики : Сосема нов, Јасно Екран Заштитник, Доаѓа со ткаенина за чистење Без вода е потребно, трае 5-10 минути да се инсталира Пре-сече за да одговара на екранот форма, Покривање на целосна LCD стакло екран Анти-Нула, Штит и да го заштитите екранот од несакани гребнатини Анти-УВ зраците, филтрираат 99% од УВ светлина од вашиот екран, како одраз на вашите очи се Намали-Отсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светла не се меша со еден допир на екранот. Пакет : Секоја цел доаѓа со еден ткаенина за чистење и инсталација настава Пакет се Вклучуваат : 1* Гума Случај за работ 510 1* 31. Бидејќи боите варираат помеѓу различни светлосни услови, различни монитори, па дури и различни поединци, боите на вистинските објект може да биде малку поинаков од бои во слика. Бидејќи друштвото за осигурување бара од нас да се чека 50 дена пред ние може да пријави пакет загуба, ние бараме нашите купувачи да се чека истиот број на денови.
Други меѓународни пакети ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Прва Класа Меѓународниот Пошта.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ickoy
Тип:
Случаи
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Компатибилност:
За Garmin Edge 510
Функција:
За Garmin Edge, GPS Додатоци
боја:
Жолта
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат