.

.

New
Artryst Уметност Ѕид Слика Рамка Отпечатоци Слика За Соба Дома Декор Модерна 5 Парчиња Универзумот Планетата Простор Пејзаж Платно

Artryst Уметност Ѕид Слика Рамка Отпечатоци Слика За Соба Дома Декор Модерна 5 Парчиња Универзумот Планетата

DEN 530.00
DEN 768.48

Количина на стоки
Достапно


8146762686757208 Пејзаж сликарство US $ 15.76 /set US $ 15.73 /set US $ 15.74 /set US $ 15.76 /set US $ 15.83 /set US $ 15.88 /set US $ 15.93 /set US $ 15.99 /set US $ 15.99 /set US $ 15.99 /set US $ 15.99 /set US $ 15.99 /set Големина Size1 : 20x30cmx2,20x40cmx2,20x50cmx1 (8x12inx2,8x16inx2,8x20inx1) Size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16inx2,12x24inx2,12x32inx1) Size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inx2,16x32inx2,16x40inx1) Врамени
На врамени опција е 5 парче платно дека е веќе на дрвена рамка и е подготвен да се откажам.
Тоа изгледа како убава како што се гледа на сликата погоре. Не Врамени не врамени платно е само 5 парче печати на платно без дрвена рамка. Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. 1. e Packet 2. Кина Пост Воздух Пошта 3. EMS
4. DHL Услуги на Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Пад На Превозот
Ако сте заинтересирани во нашите производи, на чекање за вас да ме контактирате. Ако рс ќе има нешто треба помош, ве Молиме контактирајте го сервисот и ние'll стапите во контакт во рок од 24 часа!

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
Големина 1 Формулиран, Големина 1 Врамени, Големина 2 Формулиран, Големина 2 Врамени, Големина 3 Формулиран, Големина 3 Врамени
Рамка:
No
Бренд Име:
Artryst
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
jcyg-31
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Нередовните
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Од:
Кина
Проширување screwApplication:
Ѕидот DecorationFrame
Подготвени да HangCustom Слика:
Прифатливо
WoodFeature:
1.5x2cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат