.

.

New
креативни ретро E27 индустриски Стакло Pendant Светилка за Ресторан, Кафе Бар со E27 бакар knob switch светилка носителот кристал на светлина

креативни ретро E27 индустриски Стакло Pendant Светилка за Ресторан, Кафе Бар со E27 бакар knob switch светилка

DEN 2149.00
DEN 3306.24

Количина на стоки
Достапно


Опис на производот :
абажур материјал : стакло
сијалица штекер глава : месинг
напон : 110 V-240 V
сијалица приклучок тип : E27
големина : кол.22*H7cm
виси должина на кабелот : 1.2 метри
Стакло во боја : јасно,бела,зелена,златна боја
Забелешки : сијалица не е вклучен!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Pendant Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Место:
други спални соби,Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E27
Техника:
обложено
Материјал:
Стакло Камен
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
90-260V
Гаранција:
3 Години
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
BLUEKING
Тип На Прекинувач:
не го вклучите тоа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат