.

.

New
Висат Полици LivingRoom Оркестарот Железо Складирање Полици Симпатична Ѕид Закачалка За Складирање Кошница Подароци Играчки Фигурини Екран Зачувување Rack-111

Висат Полици LivingRoom Оркестарот Железо Складирање Полици Симпатична Ѕид Закачалка За Складирање Кошница

DEN 883.00
DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно


Големина : 21*6.5 см
Материјал : Железо
Боја : Црна,Бела,Сива.
Пакување : 1pc/кутија
Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет!
Пакет : Пена Образец + Картон Boxe s
Предности :
1.Совршен за чување на вашиот Товар, Цвет и виси вашиот копчињата,ѓердан и др.
2.Внатрешниот простор е голем, може да се приспособат на различни предмети.
3.Тоа може да се како подарок за вашите пријатели,и тоа, исто така, може да ги красат вашата маса или куќа.
4.Лесно да се носат,може да се користи за чување на вашиот клуч, писма,накит и други мали нешта.

Карактеристики на стоката

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Нема. на Групи:
Еден
Бренд Име:
Saim
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Број На Модел На:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Инсталација Тип:
Топ Вметнување Тип
Рек Тип:
ЖЕЛЕЗО ПОЛИЦА
Тип:
чување на решетката
Полици:
ѕидот закачалка полица
Големина:
6.5*21cm
Функција:
Ѕидот Складирање Кошница
Употреба:
складирање кошница
Примена:
Дома, Дневна соба, Соба,балкон итн.
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат