.

.

New
Промет на големо со 10pcs/многу Злато Сребро Две Парче Сет на Загатки Ѓердан Ѓердани За Жени Мажи Clavicle Синџир Сложувалка Колиер Femme Накит

Промет на големо со 10pcs/многу Злато Сребро Две Парче Сет на Загатки Ѓердан Ѓердани За Жени Мажи Clavicle

DEN 845.00
DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
22*15 mm
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
N00191
Бренд Име:
FAZZTONC
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
bff ѓердан
Функција:
Шарм ѓердан
Стил:
Тренди,Класичен,Романтични,Симпатична,Панк,Boho
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Ѓердан Тип:
загатка ѓердан
Должина:
38CM+5 CM
Цел Процес На Времето:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
Си дозволат услуга:
малопродажната/капка превозот / трговија на големо / прилагодите
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Експрес Слободен Испорака:
Цел>130usd Слободни DHLЕМС ФЕДЕКС ARAMEX...
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат