.

.

New
Dinstry 2018 Пролет Нови момчиња т кошула кратко sleeve господин bowknot смешно т кошули детска облека

Dinstry 2018 Пролет Нови момчиња т кошула кратко sleeve господин bowknot смешно т кошули детска облека

DEN 1537.44

Количина на стоки
Достапно


Вистински фотографии
детали фотографии

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Бренд Име:
jingle mallet
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Број На Модел На:
D819156
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат