.

.

New
Мотоцикл Магнетни Мотор Clucth Watei Pumb Покрие Guard Заштитник За NC250 250cc KAYO T6 K6 БФБ J5 RX3 ZS250GY-3 4 Вентили

Мотоцикл Магнетни Мотор Clucth Watei Pumb Покрие Guard Заштитник За NC250 250cc KAYO T6 K6 БФБ J5 RX3 ZS250GY-3

DEN 1685.00
DEN 1872.00

Количина на стоки
Достапно


100% Сосема Нов и резервни
Совршено компатибилни и заменлив со оригинални делови
МОТОРОТ ПОКРИТИЕ + ВОДА PUMB МАСКА + СПОЈКИ МАСКА
Погодни За :
NC250 4 вентили мотор
не го Купите, Ако Не се Потврди Дека Можете Да Ги Користите, Само Прашајте За Детален Цртеж за Да Проверите Дали Тие Се Монтажа.
ќе добиете истиот предмет како на сликите. Можеби Малку На Разликата Околу Боја Како Светлина За Време На Ударот.
Увозни давачки, даноци и такси не се вклучени во точка цена, тоа значи дека шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци за вас, ако сакате да се добие предмети
о Превозот време во Следната форма :
можеби Haja одредено Задоцнување, Како и Превозот на Компанијата Или Обичаи, јас Ви Посакувам Да не Контактирате Ако Задоцнување, Но Не за Да го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Ја Одберете Испратени Од Експрес, Понекогаш Луѓето Нема Да Објавувате Пораки Што Сте Ги Одбрале Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење, А Можеби И За Време На Испорака Не Е Побрзо.
ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати назад до адресата што да ви кажам.
куповна цена ќе биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка, купувачите треба да се плати се врати превозот цена.
купувачите можат да бараат целосна наплата ги вклучува трошоците за превозот, или промена на производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пакет изгубени по шпедиција, лош квалитет или производи се скршени за време на превозот (бара јасни слики од производи и пакувања) .
како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивањето на нашите високо-квалитетни производи. ние секогаш се добијат попуст или подарок за втората-купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
ние се покаже на превозот време на потрошувачи, па не ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, која е предизвикана од шпедиција.
не двоумете се да ни e-mail ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа. не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации лесно, ни веруваат и ни испратите е-маил директно, било какви проблеми може да се решат.

Карактеристики на стоката

боја:
Црна, Црвена, сина
Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
X201803221549
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
0.27kg
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат