.

.

New
МИЛА во FRANXX НУЛА ДВЕ Код: 002 02 Cosplay перики Облека се Облекуваат Cosplay Костим Целосен Сет прилагодите headwear

МИЛА во FRANXX НУЛА ДВЕ Код: 002 02 Cosplay перики Облека се Облекуваат Cosplay Костим Целосен Сет прилагодите

DEN 664.00
DEN 664.32

Количина на стоки
Достапно


[xlmodel]-[производи]-[45594] ќе треба Друг Објект
[xlmodel]-[custom]-[46351] Производ Детали
Костимите се вклучени : Фустан+headwear+панталони+вратоврска
Големина
Рамо
Биста
Половината
Хип
Висина
S
37
78
60
82
150-155
М
38
82
64
86
155-160
L
39
86
68
90
160-165
XL
40
90
72
94
165-170
Ако ви треба прилагодите,изберете "една големина" и оставете го вашиот големина информации за Нарачана
(gender/висина/тежина/хип/половината/биста)
Answer : ___________________________ Note :
1. Pls се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината кога фото преземање. Ви благодариме за вашето разбирање.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
Превозот
Пред превозот, ние строго ќе тест секое парче за да се обезбеди квалитет.
За бесплатен превозот, ние прифаќаме Кина Пост Воздух Mail, e Packet, итн.
Можете исто така да плати EMS, DHL, Fedex ако ви треба итно.
Проценката на превозот дена :
Кина Пост Воздух Mail : 15-60 работни дена. (САД, Европа, Азија 10-25 дена; Јужна Америка, Африка 25-60 дена)
e Packet : 7 - 20 работни дена.
EMS : 5-14 работни дена.
DHL/ФЕДЕКС : 3-7 работни дена.
По Продажба На Услуги
1.Ако не ви се допаѓа стоката која сте ја добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Ве молиме чувајте го во оригинална како што
прати и врати се на нас. Откако ќе го примени и да го провери тоа право, ние прифаќаме целосна наплата.
2.Ако постојат проблеми со квалитетот, ве молиме прво контактирајте со нашата служба за корисници штом си примил, што може да
потребни за снабдување со фото да го покаже тоа. Ние ќе обезбеди решение за вас, како и размена или да се вратат.
3.Ако има некои проблеми со превозот, ве молиме contct ни е на прво место. Ние ќе ги провери следење тука.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас. Ако ви се задоволи со нас, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Ако има некои непријатни за време на вашиот превозот, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници пред negetive
повратни информации, бидејќи ние ќе се обидеме потрудиме да им служи додека не се задоволи со нас.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
BIAMOXER
Број На Модел На:
419-2
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Перика
Знаци:
Нула Две
Компоненти:
вратоврска
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат