.

.

New
Добар Квалитет Француски Beaded Чипка Ткаенина 5 Метри По Многу Tulle Чипка Ткаенина Со Монистра Прекрасна Чипка Ткаенина За Свадба Се Облекуваат 1101

Добар Квалитет Француски Beaded Чипка Ткаенина 5 Метри По Многу Tulle Чипка Ткаенина Со Монистра Прекрасна

DEN 2280.00
DEN 2400.00

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на kalume продавница
ДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиенти
Конечно,kalume01 сега може исто така да обезбеди ЧИПКА ДР за нашите почитувани клиенти.Земете добар поглед и ве уверуваме дека ќе најдете нешто што ви интересира тука.
Уживајте во вашата шопинг време во kalume1
Производ Descripstion
Еве ги деталите за чипка ткаенини :
Објектот е во парк и се подготвени да брод
Состојба : нова и unworn
Материјал : 100% памук
Ширина : 50"/51"
Дизајн : Африкански дизајн
Материјал : voile ткаенина
Тежина : околу 2kilogram/5yards
Пакување : 5 дворови/парче,15 метри/пакет
Боја : мулти-боја како што е прикажано на фотографиите
Производи покажува :
Како да се купат преку Али express
Исплата се должи во времето на купување. За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето. Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати.
Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .
За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали.
Купувачот совети
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено.
Политика На Враќање :
1. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.
2.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
3. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.
4. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле. Ве молиме да оставите позитивен фидбек. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
1101
Ширина:
50/51
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
kalume
Ткаенина Тип:
француска чипка ткаенина
is_customized:
Yes
боја:
како Слика
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат