.

.

New
Унисекс Јапонската храна услуга облека суши готвач престилка Нов готвач работа униформа дизајниран готви одговараат на Јапонското кимоно престилка 032702

Унисекс Јапонската храна услуга облека суши готвач престилка Нов готвач работа униформа дизајниран готви одговараат

DEN 811.20

Количина на стоки
Достапно


Унисекс Јапонски стил храна услуга облека суши готвач престилка Нов готвач работа униформа дизајниран готви одговараат на Јапонското кимоно престилка 032702
Големина : 64cm*64cm

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Употреба:
Службата За Храна
Материјал:
Ацетат,Памук
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Престилки
Број На Модел На:
032702
Употреба:
Службата За Храна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат