.

.

New
Игра PUBG пржење Шлем 98K Playerunknown е Battlegrounds Cosplay Реквизити Легура Оклоп Модел Копче Синџир Keychain Мобилен Телефон Ремени

Игра PUBG пржење Шлем 98K Playerunknown е Battlegrounds Cosplay Реквизити Легура Оклоп Модел Копче Синџир Keychain

DEN 90.72

Количина на стоки
Достапно


Игра PUBG пржење Шлем 98 K Playerunknown е Battlegrounds Cosplay Реквизити Легура Оклоп Модел Копче Синџир Keychain Мобилен Телефон Ремени
Производот содржи само една Материјал : Алуминиумски
Големина : 3.5~12 CM Направени во Синџирот 100% НОВИ
Бидејќи на осветлување и екранот, таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме да се разбере

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Мобилен Телефон Ремени
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
5~12cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат