.

.

New
52Pi Ново! 5 Групи/15 Компјутери Алуминиум Бакар Топлина Тоне Црно/Сино/Жолта/Зелена/Sliver Ладење Тоне за Малина Пи 2/3 Модел B/Б+

52Pi Ново! 5 Групи/15 Компјутери Алуминиум Бакар Топлина Тоне Црно/Сино/Жолта/Зелена/Sliver Ладење Тоне за

DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно


52 Pi Бакар Алуминиум Ладење Heatsinks за Малина Пи 3/2 Модел B/Б+
Карактеристики : Пред применува термички проводници лепило материјал; едноставна инсталација Исклучиво направени за Малина Пи Б+ / Малина Пи 2 / Малина Пи 3 B/Б+ Шарени : Црно / Сино / Жолта / Зелена / Сребрена
Пакетот Вклучува : 5 x Бакар heatsink 10 x Алуминиум heatsink Малина Пи Одбор НЕ е вклучена

Карактеристики на стоката

Додаток Тип:
топлина мијалник
Компатибилен со:
Малина Пи 3 / 2 Моделот Б / B+
Бренд Име:
52Pi
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат