.

.

New
IR-Далечински Управувач Замена За Андроид ТВ Кутија H96 pro+/M8N/M8C/M8S/V88/X96

IR-Далечински Управувач Замена За Андроид ТВ Кутија H96 pro+/M8N/M8C/M8S/V88/X96

DEN 94.00
DEN 130.56

Количина на стоки
Достапно

Референца Наслов : IR-Далечински Управувач Замена Контролер За Андроид ТВ Кутија H96 pro+/M8 N/M8 C/M8 S/V88/X96/MXQ/T95 N/T95 X/T95 Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Ова е далечински управувач за Андроид ТВ Кутија. Идеален да се замени скршен или стариот, едноставно како резервни еден. Ниска потрошувачка на енергија е практична. Преносни големина го прави лесен за контрола и употреба. Напојува со 2pcs ААА батерии. (батерии НЕ е вклучена во пакетот) на Овој далечински управувач е погодна за H96 серија/H96 Pro/H96 Pro +/M8 N/M8 C/M8 S/V88/M10/М12/X96/MXQ/MXQ pro/T95/T95 N/T95 X/T95 Z плус и други T95 серија smart TV кутија. Ве молиме Имајте во предвид : 1 : Ова далечинска контрола не може да се програмира за ТВ 2 : Овој далечински управувач не можат да работат со CS918, за Мини M8 S II , за KIII, за КИ плус , за KII про, за KIII про и за M8 S+ Андроид ТВ кутија. 3 : Овој далечински управувач не вклучуваат батериите и нема мало пакет. Спецификации : Име на Производ : Далечински Управувач Материјал : АБС Боја : Црна Димензии : 14×4.3 cm/5.51×1.69 во (Прибл.) Напојување : 2 x AAA батерии (не се вклучени) Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Далечински Управувач (не вклучувајќи ја батеријата) (Нема мало пакет)

Карактеристики на стоката

боја:
Црна
Број На Модел На:
Далечинска Контрола
Бренд Име:
TCAM
Поддршка СТАН:
No
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Пакет:
No
Фреквенција:
Далечинска Контрола
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат