.

.

New
BELIARST 18 Пролет и Есен Нова Чиста Кашмир Поврзана Здолниште Жена Долго Чиста Боја Висока Saist Диви Слободно Голем Замав Здолниште

BELIARST 18 Пролет и Есен Нова Чиста Кашмир Поврзана Здолниште Жена Долго Чиста Боја Висока Saist Диви Слободно

DEN 2122.56

Количина на стоки
Достапно


добредојдовте на BELIARST
Answer : ___________________________ Note : (рачни мерења на локации, може да биде 1-3 см грешка ви благодариме за вашето разбирање.) И поради различни екранот и различни серија на производи, реалната слика може да биде малку поинаков. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако сте продавачот пад на превозот. Ние може да ви даде некои disocunt.
Погоден за половината големина помалку од два метри
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакал да decl

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Кашмир,Волна
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
131570
Половината:
Империја
Стил:
Канцеларијата Дама
Силуета:
Pleated
Бренд Име:
BELIARST
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат