.

.

New
2 парчиња Селски Дрво Плоштадот Chalkboard Табла Ознаки За Свадба Партија Маса Декорации Занаети Дискови Дома Украс Приврзоци

2 парчиња Селски Дрво Плоштадот Chalkboard Табла Ознаки За Свадба Партија Маса Декорации Занаети Дискови Дома

DEN 150.72

Количина на стоки
Достапно


Селски Свадба Мини Chalkboard Easel Гроздобер Маса Декорации Ознаки
Квадратен Облик
Големина 15x15cm
Боја : Природна+Црна како фото
Материјал : 100% дрво
Пакет : 2 парчиња/pack(секој компјутер ќе дојде со јута мозок)
· Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Оваа ознаки може да се разликува малку во бои и форми, како резултат на природни материјали.
· Свадба Ознаки / Совети Картички / Сакаат Дрво Ознаки / Придружба Картички / Корист Ознаки / Копче За Среќен Брак Висат Ознаки / Место Картички / Гроздобер. Тие може да се користи како Подарок Ознаки, Висат Ознаки, Придружба Картички, Свадба Корист Ознаки, Етикети, или Совети Картички.
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за сите земји со следење на околу 30-45days!
2. Нарачки обработени во рок од 2 работни дена од денот на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Карактеристики на стоката

Повод:
Партија,Мајката Ден,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажман,Годишнина,Нова Година,Денот на Таткото,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Шема:
Писмо
Материјал:
Дрво;Дрвени
Број На Модел На:
1515
is_customized:
Yes
Големина:
15x16cm
боја:
Природни+Црна
свадба ознаки:
Приврзоци
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат