.

.

New
Се Шие Со Рака Материјал Чипка Ткаенина Pompom Трим Пом Пом Декорација Tassel Топката Дополнителните Лента За Шиење Додатоци

Се Шие Со Рака Материјал Чипка Ткаенина Pompom Трим Пом Пом Декорација Tassel Топката Дополнителните Лента

DEN 276.00
DEN 307.20

Количина на стоки
Достапно


Широк : 1# топка со дијаметар е 3cm , 2# топката е 3.5 см Цел Метод : 3 метри/многу

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
L20180325A
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
organza
Бренд Име:
WM
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Плетени
Ширина:
3.5cm
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат