.

.

New
50 Компјутери Д-150 Вратата Трим Клипови Панел Монтажа Клипови Држачот За Citroen Peugeot 206

50 Компјутери Д-150 Вратата Трим Клипови Панел Монтажа Клипови Држачот За Citroen Peugeot 206

DEN 83.00
DEN 112.32

Количина на стоки
Достапно

50 Компјутери Д-150 Вратата Трим Клипови Панел Монтажа Клипови Држачот За Citroen Peugeot 206
Карактеристики : Тоа е широко користен за автомобил фендер, браник, вратата или други површината на автомобил. Високо квалитетни пластични материјал, издржлив и долг животен век. Примена : Универзален тип, погодна за многу автомобили. Лесен за употреба. Одговара за Citroen Пежо 206. Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Бела Одговара Дупка Кол : 12.5 mm/0.49" Големина : 19.9x16.2mm/0.78x0.64" Количина : 50 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 50 x Пластични Клипови

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
53g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Должина:
1.9cm
Име На Модел:
1AA900149
Објектот Висина:
1.3cm
Бренд Име:
QILEJVS
Објектот Ширина:
1.6cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат