.

.

New
На високо-одделение Полиестер Креативни Пеперутка Лета-тип Туш Завеси Дебели Водоотпорен и Mildew Анти-бактериски Туш Завеса

На високо-одделение Полиестер Креативни Пеперутка Лета-тип Туш Завеси Дебели Водоотпорен и Mildew Анти-бактериски

DEN 420.00
DEN 441.60

Количина на стоки
Достапно


На високо-одделение Полиестер Креативни Пеперутка Лета-тип Туш Завеси Дебели Водоотпорен и Mildew Анти-бактериски Туш Завеса Детали за Производот :
Материјал : полиестер влакна
Спецификации : 120*180cm 150*200cm 150*180cm 180*180cm 180*200cm 200*200cm
Стил : Едноставен и модерен
Карактеристики :
1, користејќи високо квалитетни полиестер како ткаенина, дебели топлина е добро, површината водоотпорен слој третман, издржлив, лесен за мувла, деформација и исчезнува.
2, перфорација направени од метал материјал, не е лесно да ' рѓа, издржливи.
3, употребата на зелен загадувањето бесплатни бои, не штети на човечкото тело, убави бои, уникатни модели, убава и великодушни.

Карактеристики на стоката

Големина:
150*180cm, 150*200cm, 180*200cm, 180*180cm, 200*200cm, 120*180cm
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер
Стил:
Модерна
Шема:
Пеперутка
Број На Модел На:
CCJKQ016
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат