.

.

New
1Pcs 6mm/8мм/10мм/12mm Триаголник месо тело Вежба Мултифункционален Керамичка Чаша Дупка на Ѕидот Кобалт Пресврт Вежба Спирала Вежба Малку

1Pcs 6mm/8мм/10мм/12mm Триаголник месо тело Вежба Мултифункционален Керамичка Чаша Дупка на Ѕидот Кобалт Пресврт

DEN 72.00
DEN 75.84

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Спецификација за производ : 100% сосема нова Боја : како на сликата покажува Големина : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm Триаголен месо тело Материјал : Висок Јаглероден Челик
Пакет се вклучени : 1pcs Триаголен месо тело вежба малку
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по добивањето на плаќање.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Превозот
1.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Висока цврстина, rustproof, Не се лизга,цврсти и издржливи. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи, Pls ни даде 5 Ѕвезди
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако сте незадоволни со вашите објекти, ве молиме јавете се во нашата Служба за корисници. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.modname=ckeditor
Карактеристики на производот : се Вклопува сите Триаголен месо тело screwdrivers Брза замена композитни конус, користи вежба остро принцип.

Карактеристики на стоката

Дупка Со Дијаметар Од:
6mm, 8mm, 10мм, 12mm
Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
6mm,8mm,10мм,12mm
Материјал:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
Должина:
100-120mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат