.

.

New
EKIND Жичен Earbuds Метал Бучава Поништување Стерео Во Уво Жичен Слушалка Метал Слушалки со Микрофон Микрофон

EKIND Жичен Earbuds Метал Бучава Поништување Стерео Во Уво Жичен Слушалка Метал Слушалки со Микрофон Микрофон

DEN 660.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Достапно

ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ МЕНУВАЧ ТИП:Жичен НОМИНАЛНА ОТПОРНОСТ СЛУШАЛКИ:16 ohms СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНЦИЈА ОДГОВОР:20 - од 20.000 Hz НОМИНАЛНА ЗВУЧЕН ПРИТИСОК:107 DB ИЗГРАДБА:Во уво слушалки Directivity : Omnidirectional Слушалки интерфејс : 3.5 mm стерео должина на Кабел : Прибл. 1.2 m / ft 3.93

Карактеристики на стоката

Приклучок Тип:
Линија Тип
Линија Должина:
1.2 m
Безжичен:
No
Отпорот:
16Ω
Стил:
Во Уво
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Функција:
за Видео Игра За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,Спорт,За iPod
Контрола На Копчето:
Yes
Поддршка СТАН:
No
Бренд Име:
EKIND
Број На Модел На:
EJ021
Водоотпорен:
No
Поддршка Apt-x:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Чувствителност:
107dB
Со Микрофон:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Конектори:
3.5 mm
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Vocalism Принцип:
Динамичен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат