.

.

New
4Pcs Eyeliner Burshes Шминка Козметички Алатка Сенки Eyeliner Веѓа Руменило Фондацијата Четка Меша Шминка Четка Поставите -35

4Pcs Eyeliner Burshes Шминка Козметички Алатка Сенки Eyeliner Веѓа Руменило Фондацијата Четка Меша Шминка Четка

DEN 96.00
DEN 146.88

Количина на стоки
Достапно


4 Pcs Eyeliner Burshes Шминка Козметички Алатка Сенки Eyeliner Веѓа Руменило Фондацијата Четка Меша Шминка Четка во Собата
Карактеристики
100% Сосема нов и висок квалитет
Материјал : дрво + Влакна
Боја : како се покаже
Количина : 4pcs/многу
Пакет :
4 x Шминка четка
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Продавачот за испорака метод ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
Контактирајте со нас ве молиме, пред да ја напушти негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот . Ви благодариме за вашата поддршка.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
MAKEUPEATING
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Се Користи Со:
Сенката За Очи
Број На Модел На:
B048931
Големина:
1
Количина:
4
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат