.

.

New
Есен, зима нови злато сомот одговараат мода обичните големи димензии high-end со долги ракави танцување облека женски два дела ODFVEBX

Есен, зима нови злато сомот одговараат мода обичните големи димензии high-end со долги ракави танцување облека

DEN 1217.00
DEN 2295.84

Количина на стоки
Достапно


Големина на Табелата, Големина(см) Биста Ракав Рамо Должина Хип Половината тежина М 86 54 34 54 85105 L 94 55 35 56 106130 XL 102 56 36 58 131145 2 XL 110 57 37 60 145160 1 Lnch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата
Големина на Табелата, Големина(см) панталони
долго половината
Wai Задникот здолниште
долго Должина Биста тежина M 89 4880 94 L 91 5488 102 XL 93 6094 110 2 XL 95 66114 118 1 Lnch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Жените Одговараат на
Бренд Име:
ODFVEBX
Декорација:
Zip,Џебови
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук,Ацетат
Јака:
Маскирани
Облека Должина:
Краток
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Патент
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат