.

.

New
за 21x15CM симулација сива мачка модел, полиетиленски&furs занаетите Фигурини дома декорација играчка подарок a316

за 21x15CM симулација сива мачка модел, полиетиленски&furs занаетите Фигурини дома декорација играчка подарок

DEN 1104.00

Количина на стоки
Достапно


Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура furs

Карактеристики на стоката

Стил:
Пастирски
Материјал:
Пластични
Тема:
Животните
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат