.

.

New
Moontay 6.0 инчен Јапонија 440C Салон Коса за Сечење Ножици и Чистење Shears со Торба Фризерски алатки за Професионални Берберот

Moontay 6.0 инчен Јапонија 440C Салон Коса за Сечење Ножици и Чистење Shears со Торба Фризерски алатки за Професионални

DEN 1224.00
DEN 2399.52

Количина на стоки
Достапно


Moontay 6.0 инчен Јапонија 440 C Салон Коса за Сечење Ножици и Чистење Shears со Торба Фризерски алатки за Професионални Берберот
Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка Точка Име : Коса Ножици Материјали : Јапонија 440c Hardess : 62 HRC Чистење го Оценувате:30%-35% Големина : 6 инчен Боја : како се покаже Тип 1 : Set=1pc на Сечење Режа+1pc на Чистење Режа+СТП кожна торба Тип 2 : 1pc на Сечење Режа(без кеса) Ние може да се стави вашето име или лого на ножици ,ве молиме пратете ми порака A. трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 5-14 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да ја напушти ФАКТУРА и чување на информации, ако сакате да. Б. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со пишување на вашата следење на број : www.17track.net/en В. Што можам да сторам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Значи, вашата цел не ќе биде завршена. Г. дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Е. Што да сторите доколку производот има проблем? Ве молиме НЕ го отвори спорот, без да бара помош ,Moontay секогаш чувајте 24 часа на линија услуга за Moontay секој клиент,и се надевам дека сите би можеле да имаат добар шопинг искуство тука.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Косата Режа
Заби:
30
вкупна должина:
17.5
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Големина:
6 inch
Број На Модел На:
day8c3 4/14
Бренд Име:
Moontay
Нерѓосувачки Челик Тип:
Јапонија 440c
Рачка Материјал:
Јапонија 440c
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици
Е Прилагодена:
Yes
Е прилагодено лого:
Yes
торба материјал:
СТП Кожа
thinnig го оценувате:
30% - 35%
боја:
Сребро.
Употреба:
за Професионални Hairstylist
Функција:
Круг Фигури
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат