.

.

New
Луксузна Топло Faux Mink крзно наметка волна шамија Плетени Невестата Кашмир Shawl Pashmina Партија Обвива Имитација фокс коса Свадба Poncho

Луксузна Топло Faux Mink крзно наметка волна шамија Плетени Невестата Кашмир Shawl Pashmina Партија Обвива

DEN 878.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Достапно


100% нов и висок квалитет;
Материјал : Памук помеша+Faux крзно
Боја : Црна, Бела, Црвена, Сина
Големина : 60*120cm
Пакување Листа : 1 PC

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Должина:
60см-80см
Пол:
Жените
Бренд Име:
LanLoJer
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Марами Тип:
Pashmina
Одделот За Името:
Возрасни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат