.

.

New
Sallyhair 18 Инчи Crotchet Кутија Плетенки Коса Екстензии Русокоса Браун Синтетички Плетење На Косата

Sallyhair 18 Инчи Crotchet Кутија Плетенки Коса Екстензии Русокоса Браун Синтетички Плетење На Косата

DEN 270.00
DEN 434.88

Количина на стоки
Достапно


Производи Детали
Губење на објектот : 3 X Кутија Плетенки
Материјал : Висок квалитет на ниска температура влакна
Боја : 1 B,4,27,30,613,Бубачки,1 B/27,1 Б/30,1 Б/Бубачки.
Тежина : 90gram/пакет
Количина : 22 корени/пакет
Должина : 18inch
Трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да трговија на големо,
и ние ќе ви ги даде најдобра цена.
Политика на враќање : Ние поддршка 7 дена се врати guarrantee

Карактеристики на стоката

Протегала должина:
18INCHES
Најголемиот Дел Се Купи:
1Pcs/Многу, 3Pcs/Многу
Предмети по Пакет:
22strands/пакет
боја тип:
Ombre
Текстура:
кутија плетенка
Материјал Одделение:
Ниска Температура Влакна
Бренд Име:
sallyhair
Може Да Се Permed:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат