.

.

New
Висок Степен на Свила Плетени со Кратки Ракави машка Т-маица е Свила во машка Кошула V

Висок Степен на Свила Плетени со Кратки Ракави машка Т-маица е Свила во машка Кошула V

DEN 1723.20

Количина на стоки
Достапно


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Рамо Градите, Половината Должина L 41 52 X2 51 X2 68 XL 43 54 X2 53 X2 70 XXL 44 56 X2 55 X2 72 XXXL 46 60 X2 58 X2 74
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите, Половината Должина L 16.1 20.5 20.1 26.8 XL 16.9 21.3 20.9 27.6 XXL 17.3 22.0 21.7 28.3 XXXL 18.1 23.6 22.8 29.1
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на стоката

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
antamaca
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила
Sleeve Стил:
Обичните
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Состав:
Свила 100%
Јака Тип:
V.
Subdivision стил:
бизнис неврзан
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат