.

.

New
Бренд 6600mAh литиум батерија Замена за Dyson 360eye 14.8 V RB01 Sweeper

Бренд 6600mAh литиум батерија Замена за Dyson 360eye 14.8 V RB01 Sweeper

DEN 7152.00

Количина на стоки
Достапно


Answer : ___________________________ NOTE : Li-Ion батерија. Висок-квалитет и тоа не треба меморија ефект. Тоа значи дека може да биде обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот. Тоа е многу добра батеријата да се користи за да го замени на оригинални батерии.
- Изградена-во текот-бесплатно, над-испуштање, во текот-напон, над-струја, а во текот температура заштита - Без меморија ефект, Ниска стапка на авто-празнење (1% месечно) Заштита дизајн, за најдобра заштита на вашата машина со многу повеќе енергија. Најдобри замена на батеријата за вашиот RB01 14.8 V. Пакување Детали : 1 x Батеријата

Карактеристики на стоката

Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
dz30-320
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1
Бренд Име:
Vividjuler
Големина:
Prismatic
Номиналниот Капацитет:
6600mAh
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат