.

.

New
145CM Широк 460G/M Тежина Проверете Плетени Champage Златна Боја Полиестер Ткаенини за Есен и Пролет Фустан Overcoat Јакна E642

145CM Широк 460G/M Тежина Проверете Плетени Champage Златна Боја Полиестер Ткаенини за Есен и Пролет Фустан

DEN 5141.00
DEN 5712.00

Количина на стоки
Достапно


145cm широк,450g тежат по метар,
цената за 1 метар,
ќе добиете континуирани парче доколку купите повеќе од 1 метар долг.
Ткаенини опис :
Бидејќи речиси на нашите ткаенина е посебна за Европски и Американски врвот одделение makert,па затоа е со висок квалитет и најновата мода.Цената на облека кои се направени од овие ткаенина е многу висока,но тука можете да го купите во разумна цена.Вие нема да се жалам за да го купат.Може да се направи облека се однесуваат на слика или само да го направи тоа со ќе.
Испорака
1,Превозот метод
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест,но, превозот цената не вклучува никакви увозни даноци.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
2,за време на Испорака
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан.
3,Увоз царински давачки
Ве молиме имајте на ум дека вие сте одговорни за сите additonal царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако постои било кој квалитет на проблемот со објектот,ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 7 дена од денот на вашиот прием на објектите.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Aution : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн., па боја неусогласеност не може да биде причина на се враќа.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете posibive повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој prolblems и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на стоката

Техника:
Плетени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Шема:
Други
Материјал:
полиестер & акрилик & златен конец и други
Тип:
Други
Функција:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат