.

.

New
900X Деца Микроскоп за Полнење Студент Почетник Микроскоп за Homeschool Наука Едукативни Играчки Роденден на Божиќ Подароци

900X Деца Микроскоп за Полнење Студент Почетник Микроскоп за Homeschool Наука Едукативни Играчки Роденден на

DEN 2591.00
DEN 3985.44

Количина на стоки
Достапно

Да понуди сеопфатна искуства за учење, комплет, исто така, вклучува футрола и повеќе додатоци за да се обезбеди добро заоблени едукативно искуство.2" долго x 10" широк x 3. Напред се соочуваат со ротирачки бедем обезбедува 100x, 400x, и 900x magnifications. ЗА ПРАТКАТА 1)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Оваа сеопфатна почетнички микроскоп комплет вклучува соединение микроскоп, футрола, и мноштво на додатоци за да се добие на децата започна на нивното учење пат. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5) Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за царинска задоцнување или данок. 3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Бара батерии : Два (2) AA (не се вклучени). На плоштадот примерок фаза исто така е опремен со филтер за тркало под за разлика примерок слајдови со филтри на различни бои. 2)Нашиот сите производи се помине на Животната средина Сертификат. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Лесно да се работи, да обезбеди рацете на искуства што се добива деца возбудлива за наука,им даваат доверба да ги извршуваат наука понатаму во нивното училиште живот и компактни, лесни, и ергономски микроскоп карактеристики директно гледање конфигурација. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Опис на производот : им Помогне на децата се откријат на светот околу нив со користење на 900x Микроскоп Комплет од Datyson. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ве Молиме избегне деца под 8 години да игра ве Молиме не го проголта Пакет се Вклучуваат : 1 x 900x Микроскоп Колекции Поради воздушниот транспорт ограничувања, ние ќе го отстрани 4 мали шишиња со прав. Идеален како Божиќ подарок/роденденски подарок за вашиот малку научник Боја : Бела Зголемување : 100x, 400x, 900x.Купувачот мора да одговорен за дополнителни увозни давачки,даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци.

Карактеристики на стоката

Зголемување:
900X
Карактеристики:
Пренослив,Рачни
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Број На Модел На:
Datyson-900x
Бренд Име:
Datyson
Drawtube:
Monocular
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Материјал:
Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат