.

.

New
20pcs Бакар Позлатен Жици Вилушка Рог U-облик на Банана Вилушка Y-тип на Звучник Приклучок Жици Терминал

20pcs Бакар Позлатен Жици Вилушка Рог U-облик на Банана Вилушка Y-тип на Звучник Приклучок Жици Терминал

DEN 1113.60

Количина на стоки
Достапно


Бакар Позлатен Жици Вилушка Рог U-облик на Банана Вилушка Y-тип на Звучник Приклучок Жици Терминал
опис на производот : Име : Аудио Y тип plug Материјал : чист бакар позлатен + мека гума температурата на работа опсег : 85 (°C), Рангирани се вчита : 10 (VA) Изолација отпор : 50 (MΩ) Карактеристики : добар пренос перформанси Предности : добар електричен шок, носат-отпорни, и издржливи е Применливо : моќност засилувач, аудио звучници кабел и други конектори
Пакет содржи : 20pcs(10black+10red)

Карактеристики на стоката

Тип:
лопата терминал
Број На Модел На:
Банана Приклучок Жици Терминал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZhaoNuoTe
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат