.

.

New
Најновите Rivca Snap Копчето Одговара Жените DIY 18mm Mixcolour цвет шарм за накит одлуки кожа легура мода Хривнија накит

Најновите Rivca Snap Копчето Одговара Жените DIY 18mm Mixcolour цвет шарм за накит одлуки кожа легура мода

DEN 106.00
DEN 151.20

Количина на стоки
Достапно


Топла продажба на Производот &Најниска Цена

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Snap Копчето
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
18mm snap копчето
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Никој
Функција:
No
Компатибилност:
No
Одговара:
одговара 18mm копчето
хривнија големина:
одговара 19,20.5,22.5 cm
Големина:
прилагодлив
Број На Модел На:
Легура нараквици
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
18mm snap button
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат